ŞİRKET Haber Girişi: 12.04.2022 - 15:02, Güncelleme: 13.04.2022 - 11:49

DemirDöküm, Öğretmenler için "Eğiticinin Eğitimi" Programı Düzenledi

 

DemirDöküm, Öğretmenler için "Eğiticinin Eğitimi" Programı Düzenledi

DemirDöküm, eğitimcilere yönelik hazırladığı "Eğiticinin Eğitimi" projesi kapsamında DemirDöküm meslek lisesi öğretmenleriyle buluştu.
DemirDöküm, iklimlendirme sektörünün geleceğine yön veren Milli Eğitim Bakanlığı Teknik ve Mesleki Eğitim Genel Müdürlüğüne bağlı okullarda görev yapan, Atölye ve Meslek Lisesi öğretmenlerine yönelik yeni programını hayata geçirdi. "Eğiticinin Eğitimi" projesi kapsamında Türkiye'nin 11 farklı ilinden 14 öğretmene 3 günlük eğitim programı düzenlendi. Teorik ve pratik eğitimlerle sektörün kaliteli işgücü kazanımına destek olmayı hedefleyen DemirDöküm programın teorik eğitim bölümünü İstanbul'daki Genel Müdürlük binasında, ikinci bölümünü oluşturan pratik eğitimleri ise Kurtköy Eğitim Merkezi’nde tamamladı. Eğitim programının son gününde ise üretim teknolojilerini izlemeleri için öğretmenlerle, Bozüyük Fabrikası’na ziyaret gerçekleştirildi. DemirDöküm, 10 yıla yakın süredir eğitim alanında yürüttüğü çalışmalara yenisini ekledi. DemirDöküm Akademi ile iş ortaklarının mesleki ve kurumsal gelişimi için eğitimler düzenleyen, 6 yıldır Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri için ders kitabı dağıtım projesini üstlenen DemirDöküm, bu kez eğitimcilere yönelik hazırladığı projeyi hayata geçirdi. Türkiye'nin Dört Bir Yanından Öğretmenler Katıldı Ankara, İzmir, Diyarbakır, Gaziantep ve Ordu başta olmak üzere 11 ilden 14 öğretmenin katılımı ile yapılan "Eğiticinin Eğitimi" projesi 3 gün sürdü. Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ufuk Atan'ın yanı sıra Teknik ve Eğitim Departmanı'ndan yöneticilerin katılımı ile genel müdürlük binasında gerçekleşen teorik eğitimlerde, gaz yakıcı cihazlar, iklimlendirme cihazları, ısı pompaları ve ürünlerin sürdürülebilirliği paylaşıldı. Programın ikinci günü ise pratik eğitimler Kurtköy Eğitim Merkezi’nde düzenlendi. Öğretmenler için özel olarak hazırlanan eğitim programında yoğuşmalı kombi, ısı pompası, kaskad sistemler ve iklimlendirme cihazları üzerinde uygulamalı anlatımlar yapıldı. Türkiye'nin dört bir yanından katılan öğretmenler eğitimin üçüncü gününde Bozüyük Fabrikası'nda ağırlandı. Eğitimcilere endüstri 4.0 uygulamaları, özel üretim teknolojileri ve çevre dostu üretim modeli hakkında bilgi paylaşıldı. İklimlendirme sektörünün geleceğini şekillendirecek gençlerin eğitimine, bu kez öğretmenlerin yanında olarak destek verdiklerini belirten Ufuk Atan, "Sektörün geleceğine yön veren değerli öğretmenlerimizle bir araya gelmekten büyük mutluluk duyuyoruz. DemirDöküm olarak hızla değişen, gelişen dünyada, eğitime ve eğitime yapılacak yatırımlara çok büyük değer veriyoruz. DemirDöküm olarak sadece ürün ve hizmetlerimizle değil aynı zamanda teknolojimiz, Ar-Ge gücümüz, sektöre öncülük eden projelerle de adımızdan sıkça söz ettirmek istiyoruz dedi."  Atan, meslek liselerinde eğitimine devam eden öğrencilerin ve öğretmenlerin yanında olmayı sürdüreceklerini bildirdi.
DemirDöküm, eğitimcilere yönelik hazırladığı "Eğiticinin Eğitimi" projesi kapsamında DemirDöküm meslek lisesi öğretmenleriyle buluştu.

DemirDöküm, iklimlendirme sektörünün geleceğine yön veren Milli Eğitim Bakanlığı Teknik ve Mesleki Eğitim Genel Müdürlüğüne bağlı okullarda görev yapan, Atölye ve Meslek Lisesi öğretmenlerine yönelik yeni programını hayata geçirdi. "Eğiticinin Eğitimi" projesi kapsamında Türkiye'nin 11 farklı ilinden 14 öğretmene 3 günlük eğitim programı düzenlendi. Teorik ve pratik eğitimlerle sektörün kaliteli işgücü kazanımına destek olmayı hedefleyen DemirDöküm programın teorik eğitim bölümünü İstanbul'daki Genel Müdürlük binasında, ikinci bölümünü oluşturan pratik eğitimleri ise Kurtköy Eğitim Merkezi’nde tamamladı. Eğitim programının son gününde ise üretim teknolojilerini izlemeleri için öğretmenlerle, Bozüyük Fabrikası’na ziyaret gerçekleştirildi.

DemirDöküm, 10 yıla yakın süredir eğitim alanında yürüttüğü çalışmalara yenisini ekledi. DemirDöküm Akademi ile iş ortaklarının mesleki ve kurumsal gelişimi için eğitimler düzenleyen, 6 yıldır Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri için ders kitabı dağıtım projesini üstlenen DemirDöküm, bu kez eğitimcilere yönelik hazırladığı projeyi hayata geçirdi.

1649661096_Boz__y__k2_HaberYazisi2.jpeg

Türkiye'nin Dört Bir Yanından Öğretmenler Katıldı

Ankara, İzmir, Diyarbakır, Gaziantep ve Ordu başta olmak üzere 11 ilden 14 öğretmenin katılımı ile yapılan "Eğiticinin Eğitimi" projesi 3 gün sürdü. Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ufuk Atan'ın yanı sıra Teknik ve Eğitim Departmanı'ndan yöneticilerin katılımı ile genel müdürlük binasında gerçekleşen teorik eğitimlerde, gaz yakıcı cihazlar, iklimlendirme cihazları, ısı pompaları ve ürünlerin sürdürülebilirliği paylaşıldı. Programın ikinci günü ise pratik eğitimler Kurtköy Eğitim Merkezi’nde düzenlendi. Öğretmenler için özel olarak hazırlanan eğitim programında yoğuşmalı kombi, ısı pompası, kaskad sistemler ve iklimlendirme cihazları üzerinde uygulamalı anlatımlar yapıldı. Türkiye'nin dört bir yanından katılan öğretmenler eğitimin üçüncü gününde Bozüyük Fabrikası'nda ağırlandı. Eğitimcilere endüstri 4.0 uygulamaları, özel üretim teknolojileri ve çevre dostu üretim modeli hakkında bilgi paylaşıldı.

İklimlendirme sektörünün geleceğini şekillendirecek gençlerin eğitimine, bu kez öğretmenlerin yanında olarak destek verdiklerini belirten Ufuk Atan, "Sektörün geleceğine yön veren değerli öğretmenlerimizle bir araya gelmekten büyük mutluluk duyuyoruz. DemirDöküm olarak hızla değişen, gelişen dünyada, eğitime ve eğitime yapılacak yatırımlara çok büyük değer veriyoruz. DemirDöküm olarak sadece ürün ve hizmetlerimizle değil aynı zamanda teknolojimiz, Ar-Ge gücümüz, sektöre öncülük eden projelerle de adımızdan sıkça söz ettirmek istiyoruz dedi." 

Atan, meslek liselerinde eğitimine devam eden öğrencilerin ve öğretmenlerin yanında olmayı sürdüreceklerini bildirdi.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve gazeteenerji.net sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.