ŞİRKET Haber Girişi: 01.04.2022 - 11:32, Güncelleme: 01.04.2022 - 11:32

Yalıtım Sektörü Başarı Ödülleri ve Çatı Cephe Malzemeleri Ödülleri Sahiplerini Buldu

 

Yalıtım Sektörü Başarı Ödülleri ve Çatı Cephe Malzemeleri Ödülleri Sahiplerini Buldu

Yalıtım Dergisi tarafından bu yıl 19.su düzenlenen Yalıtım Sektörü Başarı Ödülleri” ile Çatı ve Cephe Dergisi tarafından 11.si düzenlenen “Çatı Cephe Malzemeleri Ödülleri” sahiplerine verildi.
BAU Teknolojileri Dergisi’nin organizasyonu altında, 21 Mart tarihinde çevrimiçi olarak yapılan Seçici Kurul toplantısının ödül kazananları belli oldu. Toplantıya İTÜ Mimarlık Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Gül Koçlar Oral, İZODER Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ertuğrul  Şen, CEPHEDER Yönetim Kurulu Başkanı Cengizhan Okur, EPSDER Yönetim Kurulu Başkanı Erdem Ateş, Sürdürülebilirlik Danışmanı Ömer Moltay ve aday firmaların yetkilileri katıldı. Bu yıl, Yalıtım Sektörü Başarı Ödülleri “Yılın Isı Yalıtımı Ürünü” kategorisinde iki aday, Çatı Cephe Malzemeleri Ödülleri “Yılın Cephe Malzemesi” kategorisinde iki aday, okurlar ve Seçici Kurul tarafından oylandı. Oylama sonucuna göre ödülleri kazananlar belli oldu. Yılın Isı Yalıtımı Ürünü Ödülü’nü B-s1-d0 R-Flex Elastomerik Kauçuk Köpüğü ürünü ile ODE Yalıtım A.Ş. kazandı. Yılın Cephe Malzemesi Ürünü Ödülü’nü Şişecam Temperlenebilir Solar Low-E Cam Nötral 50/25 ürünü ile Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş. kazandı. Oylamaya sunulmadan verilen ödüller ise Yılın Su Yalıtımı Ürünü, Yılın Ses Yalıtımı Ürünü, Yılın Yangın Yalıtımı Ürünü, Yılın Profesyoneli ve Yalıtım Sektörüne Katkı Özel Ödülü sahiplerini buldu. Aynı yöntemle, Çatı ve Cephe Malzemeleri Ödülleri’nde, Yılın Çatı Sistem Bileşeni Ödülü ile Yılın Profesyoneli Ödülü de B2B Medya editörler kurulunun değerlendirmesi sonucunda belirlendi. Ödüller 23-24 Mart tarihleri arasında Yapı Fuarı-TurkeyBuild İstanbul’da B2B Medya standında kazananlara takdim edildi. Ödül Kazananların Tam Listesi: Yılın Isı Yalıtımı Ürünü B-s1-d0 R-Flex Elastomerik Kauçuk Köpüğü, ODE Yalıtım A.Ş. Yılın Su Yalıtımı Ürünü Epikon Eternal SBS Katkılı Polimer Bitümlü Su Yalıtım Örtüsü, ODE Yalıtım A.Ş. Yılın Ses Yalıtımı Ürünü Fullboard Full Plus+ Yoğunluğu Artırılmış Alçı Plaka, Fullboard Yapı Elemanları A.Ş. Yılın Yangın Yalıtımı Ürünü Dalmaçyalı Stonewool Barrier Taşyünü Yangın Bariyeri, Betek Boya ve Kimya San. A.Ş. Yılın Profesyoneli Erdil Dinçer, Baumit Türkiye Satış ve  Pazarlama Direktörü Yalıtım Sektörüne Katkı Özel Ödülü EPSDER Yılın Cephe Malzemesi Şişecam Temperlenebilir Solar Low-E Cam Nötral 50/25, Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş. Yılın Çatı Sistem Bileşeni Aluform Platinum Pv Photovoltaic-Quick Fix Çatı Paneli, Aluform Pekintaş Alüminyum Sanayi ve Ticaret A.Ş. Yılın Profesyoneli Cavit Mocan, Tepe Betopan Genel Müdürü  
Yalıtım Dergisi tarafından bu yıl 19.su düzenlenen Yalıtım Sektörü Başarı Ödülleri” ile Çatı ve Cephe Dergisi tarafından 11.si düzenlenen “Çatı Cephe Malzemeleri Ödülleri” sahiplerine verildi.

BAU Teknolojileri Dergisi’nin organizasyonu altında, 21 Mart tarihinde çevrimiçi olarak yapılan Seçici Kurul toplantısının ödül kazananları belli oldu.

Toplantıya İTÜ Mimarlık Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Gül Koçlar Oral, İZODER Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ertuğrul  Şen, CEPHEDER Yönetim Kurulu Başkanı Cengizhan Okur, EPSDER Yönetim Kurulu Başkanı Erdem Ateş, Sürdürülebilirlik Danışmanı Ömer Moltay ve aday firmaların yetkilileri katıldı.

Bu yıl, Yalıtım Sektörü Başarı Ödülleri “Yılın Isı Yalıtımı Ürünü” kategorisinde iki aday, Çatı Cephe Malzemeleri Ödülleri “Yılın Cephe Malzemesi” kategorisinde iki aday, okurlar ve Seçici Kurul tarafından oylandı. Oylama sonucuna göre ödülleri kazananlar belli oldu.

Yılın Isı Yalıtımı Ürünü Ödülü’nü B-s1-d0 R-Flex Elastomerik Kauçuk Köpüğü ürünü ile ODE Yalıtım A.Ş. kazandı. Yılın Cephe Malzemesi Ürünü Ödülü’nü Şişecam Temperlenebilir Solar Low-E Cam Nötral 50/25 ürünü ile Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş. kazandı.

Oylamaya sunulmadan verilen ödüller ise Yılın Su Yalıtımı Ürünü, Yılın Ses Yalıtımı Ürünü, Yılın Yangın Yalıtımı Ürünü, Yılın Profesyoneli ve Yalıtım Sektörüne Katkı Özel Ödülü sahiplerini buldu. Aynı yöntemle, Çatı ve Cephe Malzemeleri Ödülleri’nde, Yılın Çatı Sistem Bileşeni Ödülü ile Yılın Profesyoneli Ödülü de B2B Medya editörler kurulunun değerlendirmesi sonucunda belirlendi.

Ödüller 23-24 Mart tarihleri arasında Yapı Fuarı-TurkeyBuild İstanbul’da B2B Medya standında kazananlara takdim edildi.

Ödül Kazananların Tam Listesi:

Yılın Isı Yalıtımı Ürünü

B-s1-d0 R-Flex Elastomerik Kauçuk Köpüğü, ODE Yalıtım A.Ş.

Yılın Su Yalıtımı Ürünü

Epikon Eternal SBS Katkılı Polimer Bitümlü Su Yalıtım Örtüsü, ODE Yalıtım A.Ş.

Yılın Ses Yalıtımı Ürünü

Fullboard Full Plus+ Yoğunluğu Artırılmış Alçı Plaka, Fullboard Yapı Elemanları A.Ş.

Yılın Yangın Yalıtımı Ürünü

Dalmaçyalı Stonewool Barrier Taşyünü Yangın Bariyeri, Betek Boya ve Kimya San. A.Ş.

Yılın Profesyoneli

Erdil Dinçer, Baumit Türkiye Satış ve  Pazarlama Direktörü

Yalıtım Sektörüne Katkı Özel Ödülü

EPSDER

Yılın Cephe Malzemesi

Şişecam Temperlenebilir Solar Low-E Cam Nötral 50/25, Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.

Yılın Çatı Sistem Bileşeni

Aluform Platinum Pv Photovoltaic-Quick Fix Çatı Paneli, Aluform Pekintaş Alüminyum Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Yılın Profesyoneli

Cavit Mocan, Tepe Betopan Genel Müdürü

 

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve gazeteenerji.net sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.